WORECZKI ZAPACHOWE DO AUTA – CZY TO DZIAŁA?

łowicki wzór

Dlaczego woreczki zapachowe (fresh bag) są takie popularne w Polsce?

Jednym z najbardziej popularnych zapachów samochodowych jest obecnie fresh bag, czyli woreczek wypełniony kuleczkami zapachowymi. Co sprawia, że to rozwiązanie jest takie popularne? Zapewne najważniejszym argumentem przemawiającym na korzyść woreczka zapachowego jest trwałość zapachu. Nawet najlepsze kartonowe zawieszki zapachowe pachną znacznie krócej niż przeciętny fresh bag. Kluczem do sukcesu tego rozwiązania są perełki zapachowe, które znajdują się w woreczku, to one są odpowiedzialne, za to, że wyczuwalny zapach utrzymuje się w aucie nawet do 90 dni. Woreczki wieszamy pod lusterkiem, aromat uwalnia się natychmiast i pachnie w samochodzie przez wiele dni.

freshbag folk
Woreczki zapachowe Fresh Bags nie tylko gwarantują przyjemny zapach w naszym samochodzie, ale przede wszystkim pięknie wyglądają pod lusterkiem.

Nowością w Polsce jest fresh bag wykonany z materiału. Jesteśmy prekursorem tego rozwiązania i największym w Polsce producentem materiałowych woreczków zapachowych. Nasze możliwości produkcyjne to dwa miliony sztuk rocznie. Materiałowe woreczki będą zastępować te wykonane z organzy ponieważ są znacznie bardziej trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Delikatna siateczka z organzy czasami ulega przerwaniu i kuleczki zapachowe mogą wysypać się do wnętrza pojazdu, a zastosowanie bawełny eliminuje ten problem. Dodatkowo materiałowy woreczek daje nieograniczone możliwości designerskie – możemy na nim wydrukować dosłownie wszystko. Wszystko to wpisuje się w światowy trend w branży zapachów samochodowych – najlepsze produkty to te, które nie tylko pięknie i długo pachną, ale musza także ładnie wyglądać.

Powrót do aktualności

ZOBACZ INNE POSTY: