MATERIAŁOWE WORECZKI ZAPACHOWE DO AUTA PODBIJAJĄ RYNEK W POLSCE

norauto

Fresh bag to jeden z najbardziej popularnych odświeżaczy powietrza w Polsce.

Nowością w Polsce jest fresh bag wykonany z materiału. Jesteśmy prekursorem tego rozwiązania i jednym z największych w Polsce producentem materiałowych woreczków zapachowych. Nasze możliwości produkcyjne to dwa miliony sztuk rocznie. Materiałowe woreczki będą zastępować te wykonane z organzy ponieważ są znacznie bardziej trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Delikatna siateczka z organzy czasami ulega przerwaniu i kuleczki zapachowe mogą wysypać się do wnętrza pojazdu, a zastosowanie bawełny eliminuje ten problem. Dodatkowo materiałowy woreczek daje nieograniczone możliwości designerskie – możemy na nim wydrukować dosłownie wszystko. Wszystko to wpisuje się w światowy trend w branży zapachów samochodowych – najlepsze produkty to te, które nie tylko pięknie i długo pachną, ale musza także ładnie wyglądać.

woreczek zapachowy

Jest kilka czynników wpływających na popularyzację woreczków. Pierwszy chyba najważniejszy to trwałość zapachu. Nawet najlepsza zawieszka kartonowa przegrywa z technologią polimerową zastosowaną we fresh bag-u. Kuleczki zapachowe to doskonały nośnik zapachu, aromat uwalnia się nawet do 60 dni. Drugim ważnym argumentem jest doskonały stosunek ceny do jakości. Za kwotę poniżej 10 złotych otrzymujemy doskonały produkt, który przez wiele dni zapewnia nam piękny zapach w samochodzie. 

Najlepszym przykładem materiałowego woreczka zapachowego do samochodu jest Folk Perfume. Folkowy, łowicki styl nigdy nie przemija, zawsze ładnie wygląda we wnętrzu każdego samochodu. Produkt bardzo podoba się w Polsce, jest ceniony za jakość zapachów i to jak długo i intensywnie pachną. Gama zapachów Folk Perfume to dziesięć kompozycji: Citron, Green Tea, New Car, Strawberry, Vanilla, Lavender, Bubble Gum i Ocean, oraz nowość Black i Red Fruits. 

Woreczki wieszamy pod lusterkiem, aromat uwalnia się natychmiast i pachnie w samochodzie przez wiele dni.

Jesteśmy największym producentem materiałowych woreczków zapachowych do samochodów. Wyprodukowaliśmy już prawie pół miliona sztuk fresh bagów.

woreczki łowickie folkowe

Powrót do aktualności

ZOBACZ INNE POSTY: