ODŚWIEŻACZ POWIETRZA DO AUTA NA KRATKĘ – CO WYBRAĆ?

zapach auto

Jaki zapach będzie najlepszy na kratkę wentylacyjną?

Miłośnicy zapachów samochodowych generalnie dzielą się na tych którzy lubią zapachy wieszane pod lusterkiem i tych których to rozprasza i wolą odświeżacze na kratkę wentylacyjną. Największym minusem zapachów na kratkę jest to, że pachną dopiero w momencie włączenia nawiewu. W przeciwieństwie do zapachów wieszanych pod lusterkiem, które pachną cały czas, i w momencie jak wejdziemy do samochodu odczuwamy przyjemny aromat naszej ulubionej nuty zapachowej. 

Najlepszym rozwiązaniem tego dylematu są zapachy polimerowe montowane na kratce. Doskonałym przykładem może być Smelly Owl – pachnąca sowa, która uwalnia aromat przez cały czas, a nie tylko jak nawiew jest włączony. Smelly Owl to nowość na naszym rynku. Ten wyjątkowy odświeżacz powietrza produkujemy w całości Polsce. Firma Readysteady jest prekursorem technologii polimerowej. 

Zabawna forma Smelly Owl i wysoka jakość produktu zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów. Pachnie długo i intensywnie. Sowy dostępne są w sześciu aromatyzacjach – New Car, Leather, Red Fruits, Citron, Green Tee i Ocean. Smelly Owl to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie stosują odświeżaczy powietrza wieszanych pod lusterkiem, a chcą aby zawsze ładnie pachniało w samochodzie.

Powrót do aktualności

ZOBACZ INNE POSTY: