READYSTEADY

„We create a different world”

O NAS

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem, który nie boi się wyzwań. W codziennej pracy stawiamy na innowacyjność i niebanalny design naszych produktów. Działamy w kilku obszarach biznesowych, z których najważniejszym jest branża motoryzacyjna. Staramy się dywersyfikować nasze działania w obrębie tego co robimy najlepiej, pozostając otwartymi na inne, nowe gałęzie przemysłu. Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem z siedzibą na Śląsku. Wszystkie nasze marki kreowane są przez własny zespół designerski.
Produkcja odbywa się w całości w naszym zakładzie usytuowanym w Rybarzowicach. Posiadamy własny park maszynowy przeznaczony do przetwórstwa tworzyw sztucznych i produkcji zapachów. W zakładzie od początku do końca powstają wszystkie zapachy samochodowe, cargo organizer, ITEMSTAND. Jako jedni z pierwszych w kraju wprowadziliśmy innowacyjną technologie produkcji polimerowych zapachów samochodowych – Smelly Owl.

HISTORIA

Firma powstała w 2016 jako firma handlowa specjalizująca się w branży motoryzacyjnej. W odpowiedzi na zapotrzebowanie z rynku bardzo szybko przekształciliśmy się w producenta. Chcieliśmy dostarczać naszym klientom doskonałe produkty w najlepszych cenach, co nie było możliwe nie będąc producentem. W 2017 roku został uruchomiony zakład produkcyjny z własnym parkiem maszyn. Pierwszym produktem który zaczęliśmy produkować na masową skalę, był organizer bagażnika READYSTEADY. W tym okresie firma zmieniła nazwę na obecną READYSTEADY Sp z o.o. i rozpoczęła etap bardzo dynamicznego rozwoju, przede wszystkim poszukując nowych technologii. W niedługim czasie wdrożyliśmy produkcję zapachów samochodowych, a kilka miesięcy później mieliśmy już opanowaną technologię produkcji zapachów polimerowych. Nasz zakład produkcyjny ciągle rozbudowujemy wyposażając go w nowe maszyny i urządzenia. Aktualne nasze możliwości produkcyjne to ponad 1 mln szt zapachów rocznie.

MISJA

Naszą misją jest tworzenie nowych, innowacyjnych i designerskich produktów.

Chcemy dawać ludziom rozwiązania wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne.

Tworzymy dla Was inny Świat.

WIZJA

Naszą wizją jest stworzenie globalnej firmy, której produkty mogą zmienić świat. Chcemy stale dążyć do doskonałości. Chcemy, żeby nasze produkty były perfekcyjne, a nasi odbiorcy czuli się z nimi wyjątkowo. Wiemy, że jeżeli coś już istnieje, to nie znaczy, że nie może być lepsze. Chcemy być firmą odpowiedzialną społecznie, dbającą o środowisko naturalne. Staramy się, aby wszystkie nasze produkty były innowacyjne, aby wnosiły wartość dodaną w rozwój.
Nie pozwolimy sobie nigdy na nudę i schematyczne myślenie. To co tworzymy, zawsze będzie designerskie i piękne. Patrzymy w przyszłość z optymizmem, nie boimy się wyzwań i nowych branż. Chcemy stale odkrywać nowe obszary w biznesie. Chcemy, aby klient indywidualny zawsze był zadowolony z jakości naszych produktów a biznes z którym kooperujemy, czerpał korzyści z rozwiązań, które podpowiadamy.

STRATEGIA

Jedno wiemy na pewno - nie możemy stać w miejscu. Strategią długoterminową firmy jest wejście na globalny rynek jako rozpoznawalna marka innowacyjnych i designerskich produktów. Wiodącą dziedziną dla naszej firmy jest motoryzacja i produkty dedykowane dla samochodów. Dążymy do stworzenia rozpoznawalnego na całym świecie brandu perfum samochodowych. Stawiamy na innowacyjność, nowy odważny design i jakość produktów. W branży POS dążymy do rozbudowy naszego innowacyjnego produktu ITEMSTAND do wieloelementowego systemu, który pomoże firmom lepiej eksponować swoje produkty, a co za tym idzie więcej sprzedawać. W perspektywie długoterminowej stawiamy na tworzenie błękitnych oceanów w branżach, w których działamy.
W perspektywie krótkoterminowej planujemy zwiększenie udziałów w polskim rynku zapachów samochodowych. W kolejnym etapie rozpoczęcie ekspansji na rynki zagraniczne w Europie, a docelowo na świecie. Aktualnie nasze produkty dostępne są w Polsce, na Słowacji, w Czechach, Austrii, na Litwie, Łotwie i Estonii. W perspektywie 3 lat pragniemy być obecni w dwudziestu krajach świata. Rozwój globalny realizujemy za pośrednictwem naszych dystrybutorów, których wspieramy we wszystkich lokalnych działaniach. Dajemy im najlepsze warunki handlowe, które pozwalają na rozwijanie biznesu w swoich lokalizacjach. Aktualnie poszukujemy ekskluzywnych dystrybutorów w wielu krajach świata - skontaktuj się z nami klikając tutaj.

WARTOŚCI

  • Dotrzymujemy danego słowa
  • Myślimy strategicznie i wyznaczamy nowe kierunki
  • Inspirujemy siebie i innych
  • Koncentrujemy się na jakości i zapewnieniu klientom korzyści z naszych rozwiązań
  • Współpraca – wiemy, że sami nic nie osiągniemy
  • Odpowiedzialność - za swoje działania, za pracowników, za społeczeństwo i środowisko
  • Pasja – codziennie stajemy się lepsi w tym, co kochamy robić!